Producenci
LANCOM 1800EF-5G (EU) gateway/kontroler 10, 100, 1000 Mbit/s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2 dBi |
| Ilość anten | 4 |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Konstrukcja | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 6 W |
| Emisja ciepła | 72 BTU/h |
| Pobór mocy (max) | 18 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Ochrona | |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Metoda autentyczności | PAP, CHAP, MS-CHAP, MS-CHAPv2 |
| Zabezpieczenie firewall | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Liczba VLANs | 4096 |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 3DES SHA-1 SHA-256 FIPS 140 1024-bit RSA SHA-512 2048-bit RSA SHA-384 4096-bit RSA AES |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Kształtowanie ruchu | Tak |
| Multicast Listener Discovery (MLD) snooping | Y |
| Syslog | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Śledzenie DHCPv6 | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Standardy 3G | UMTS HSPA |
| Obsługiwane sieci 4G | 800 MHz 2300 MHz 2000 MHz 5200 MHz 700 MHz 3500 MHz 2100 MHz 1800 MHz 900 MHz 1700 MHz 3700 MHz 1500 MHz 850 MHz 2600 MHz 1900 MHz |
| Równoważenie obciążenia | Tak |
| Obsługiwane pasma UMTS | 2100 MHz 800 2600 MHz 1700 900 850 1800 1900 |
| Standardy 4G | LTE |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az IEEE 802.1Q |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Panel sterowania | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 288 mm |
| Wysokość opakowania | 94 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,66 kg |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | PTCRB RCM Federalna Komisja Łączności (FCC) CE |
| Protokoły | |
| Protokół wybierania drogi | BGP4 LISP VRRP RIP-2 OSPFv2 |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Interfejs SCSI | USB C |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typ karty SIM | MicroSIM |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) |
| Ilość niezmiennych portów SFP | 1 |
| Antena | |
| Moc nadawcza (FCC) | 23 dBm |
| Moc nadawcza (CE) | 23 dBm |
| Dane logistyczne | |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące