Producenci
LANCOM 1926VAG (EU) ruter Gigabit Ethernet Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Metal |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 34 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Głębokość produktu | 253 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ochrona | |
| Zabezpieczenie firewall | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP SRTP |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Metoda autentyczności | PAP, CHAP, MS-CHAP, MS-CHAPv2 |
| Cechy zarządzania | |
| Syslog | Tak |
| Kształtowanie ruchu | Tak |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Funkcje zarządzania | SLA-Monitor (ICMP) |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Obsługiwane usługi zróżnicowane (DiffServ) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q IEEE 802.3az |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Panel sterowania | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 448 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,06 kg |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość opakowania | 410 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | DSL LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Protokoły | |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Protokół wybierania drogi | RIP-2 OSPFv2 BGP4 LISP |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 6 |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
Gwarancja 24 miesiące