Producenci
LANCOM GS-3252P Zarządzany L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE 1U Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Przycisk reset | Tak |
| Układ | 1U |
| Moc | |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | AC/PoE |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 460 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 375 mm |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 442 mm |
| Ochrona | |
| Proxy IGMP | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP relay DHCP server DHCP Option 67 DHCP Option 82 DHCP Option 66 DHCP client DHCP snooping |
| Typ uwierzytelniania | IEEE 802.1x, RADIUS, TACACS+ |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zarządzany w chmurze | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warstwa przełącznika | L3 |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Emisja ciepła | 310 BTU/h |
| Sieć | |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1s IEEE 802.1AX IEEE 802.1p IEEE 802.3ab IEEE 802.1Q IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1ak IEEE 802.1ad IEEE 802.3z IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3ad |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | MAC address-based VLAN Private VLAN Voice VLAN IP subnet–based VLAN Port-based VLAN Tagged VLAN |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Liczba VLANs | 4093 |
| Dublowanie portów | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny Seryjny |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Protokoły | |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Ochrona Źródła IP (IPSG) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 4 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 48 |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Przesyłanie danych | |
| Store-and-forward | Tak |
| Trasa statyczna | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość | 77 Mpps |
| Liczba tras statycznych | 128 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 176 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 4 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 32000 wejścia |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10240 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 370 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 36 |
| Funkcje Multicast | |
| Multicast Listener Discovery (MLD) snooping | Y |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące