Producenci
LANCOM GS-3652X Zarządzany L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Układ | 1U |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Pobór mocy (max) | 55 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 442 mm |
| Ochrona | |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Uwierzetylnianie | Guest VLAN |
| Funkcje DHCP | DHCP client DHCP snooping DHCP Option 82 DHCP Option 66 DHCP relay DHCP server DHCP Option 67 |
| Proxy IGMP | Tak |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warstwa przełącznika | L3 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Emisja ciepła | 188 BTU/h |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az IEEE 802.3ab IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1ak IEEE 802.3z IEEE 802.3 IEEE 802.1Q IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.3ad IEEE 802.3x IEEE 802.1s IEEE 802.1x |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | MAC address-based VLAN Port-based VLAN Private VLAN MVRP IP subnet–based VLAN VLAN Identifier ( VLAN ID) Tagged VLAN |
| Liczba VLANs | 4096 |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,52 kg |
| Szerokość opakowania | 470 mm |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Głębokość opakowania | 534 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny Seryjny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) CE |
| Protokoły | |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Ochrona Źródła IP (IPSG) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 36 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 4 |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Ilość portów 2,5G Ethernet (miedź) | 12 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Przesyłanie danych | |
| Trasa statyczna | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 4 MB |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10240 |
| Liczba tras statycznych | 128 |
| Store-and-forward | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 32000 wejścia |
| Przepustowość | 130 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 212 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Multicast Listener Discovery (MLD) snooping | Y |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Liczba grup multiemisji filtrowanych | 1024 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie. |
Gwarancja 24 miesiące