Producenci
LANCOM LX-7500 Biały Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| 6 GHz | Tak |
| Liczba użytkowników | 512 użyt. |
| Maksymalna szybkość transmisji danych (6 GHz) | 11530 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 5765 Mbit/s |
| Roaming Wi-Fi | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s 5000 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 300 10 Mbit/s 10000 |
| 2,4 GHz | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 1150 Mbit/s |
| Szybki roaming | Tak |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Automatyczne skanowanie kanałów | Tak |
| Automatyczny wybór kanału | Tak |
| Liczba identyfikatorów VLAN | 4096 |
| MIMO | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11be IEEE 802.11ax IEEE 802.11a |
| Sterowanie pasmem | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Multicast VLAN |
| Dopasuj funkcje trybu AP | Hotspot 2.0 |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Materiał obudowy | Aluminium, Poliwęglan (PC) |
| Kolor produktu | Biały |
| Kensington Lock | Tak |
| Przeznaczenie | Sufit, Ściana |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy (max) | 37 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise WEP EAP-TLS EAP-FAST WPA3-Enterprise WPA2-Personal AES-CCMP AES-GCMP TKIP EAP-TTLS WPA3-Personal |
| Ilość wsparć SSID | 32 |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID) | Multiple SSIDs |
| Cechy zarządzania | |
| Syslog | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Protokoły | |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | LLDP, Proxy ARP, LACP, L2TPv3, IPv4, IPv6 |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 6 dBi |
| Dane logistyczne | |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
Gwarancja 24 miesiące