Producenci
LANCOM SFP-SX-LC1 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s 850 nm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Hot-swap | Tak |
| Kompatybilność z marką | Lancom |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Układ | SFP |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Maksymalny dystans transferu | 550 m |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Złącze światłowodowe | SFP |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pełny |
| Cyfrowe Monitorowanie Diagnostyczne (DDM) | Tak |
| Obsługiwane średnice kabla światłowodowego | 50/125 62.5/125 µm |
| Typ interfejsu | SFP |
| Technologia okablowania Fiber Ethernet | 1000BASE |
| Długość fali | 850 nm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 140 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85369010 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące