Producenci
LAPTOP CABLE LOCK - 4-DIGIT/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Cechy | |
| Materiały | Cynk stali |
| Zamykanie | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Laptop |
| Typ zamka | Zamek szyfrowy |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 128 g |
| Szerokość produktu | 55,1 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Długość kabla | 2 m |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 235 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 83014090 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 325 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
Gwarancja 24 miesiące