Producenci
LAPTOP CABLE LOCK ANCHOR/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Głębokość opakowania | 223 mm |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 45,8 mm |
| Waga produktu | 61 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 27,8 mm |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 237 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 290 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
Gwarancja 24 miesiące