Producenci
LASER ST FM 4V1H MULTI-LINE STHT77514-1 STANLEY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny zakres (z odbiornikiem) | 50 m |
| Dokładność pomiaru | +/- 4mm / 10m |
| Maksymalny zasięg | 10 m |
| Klasa lasera | 2 |
| Kolor wiązki laserowej | Czerwony |
| Samopoziomowanie | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wsparcie dla montażu na tripodzie | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Zawartość opakowania | |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Walizka | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Bateria AA |
| Czas pracy | 540 min |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, aby zapobiec korozji. Nie używać w pobliżu urządzeń elektrycznych pod napięciem. Unikać upuszczania lub silnych uderzeń, aby uniknąć uszkodzenia libelki. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy