Producenci
LAVOR LVR5 145 podkładka ciśnieniowa Wyprostowany Prąd elektryczny 450 l/h 2200 W Czarny, Szary, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary Czarny Żółty |
| Układ | Wyprostowany |
| Tworzywo pompy | Aluminium |
| Długość przewodu | 8 m |
| Koła transportowe | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Zbiornik na detergent | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Pobór mocy | 2200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wydajność | |
| Ciśnienie robocze (max) | 145 bar |
| Tempo maksymalnego przepływu | 450 l/h |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Wysokość opakowania | 570 mm |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Waga paczki | 16,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Lanca dołączona | Tak |
| Szczotka do mycia samochodu | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni. Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem. Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego. |
Gwarancja 24 miesiące