Producenci
LC-Power LC-DOCK-U3-III stacja dokująca do dysków twardych USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type micro-B Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Hot-swap | Tak |
| Materiały | Aluminium Plastik Metal |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 291 g |
| Szerokość produktu | 138 mm |
| Wysokość produktu | 94 mm |
| Głębokość produktu | 79 mm |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows XP Home x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 7 Enterprise Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows 10 Education Windows XP Home Windows XP Professional Windows 10 Pro Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 8.1 Windows Vista Home Premium Windows 8 Pro Windows 10 Education x64 Windows XP Professional x64 Windows 7 Professional x64 Windows Vista Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows Vista Home Basic x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows Vista Business x64 Windows 10 Enterprise Windows 8 x64 Windows 7 Starter x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 9.1 |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type micro-B |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Standardowe interfejsy | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Dysk twardy | |
| Typ nośników pamięci | HDD SSD |
| Interfejs napędów pamięci masowej | SATA |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 4000 TB |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5 2.5 |
Gwarancja 24 miesiące