Producenci
LC-Power LC-M2-C-MULTI-3 obudowa do dysków twardych Obudowa SSD Antracyt M.2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Materiały | Aluminium, Plastik |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 102 mm |
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Wydajność | |
| Zestaw układów | RTL9210B |
| Certyfikaty | |
| Numer UN | CE |
| Nośnik danych | |
| NVMe | Tak |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Gwarancja 24 miesiące