Producenci
LC-Power LC-NB-PRO-90 adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 90 W Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wydajność | 90% |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Zdejmowane złącza zasilające | Tak |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Napięcie operacyjne | 18.5 - 20.0 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Przeładowanie |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Napięcie | 110 - 240 V |
| Konstrukcja | |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 419 g |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 496 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 35 mm |
| Wysokość opakowania | 195 mm |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
Gwarancja 24 miesiące