Producenci
LE Legend Series Micro - mikrofon
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Mechanizm zamykający | Blokada gniazda |
| Tworzywo końcówki | Guma |
| Amortyzator | Tak |
| Tworzywo kija | Carbon (PRC 1000) |
| Liczba segmentów | 3 |
| Najlepsze zastosowania | Wędrówki, Nordic walking, Trekking |
| Typ uchwytu | Uchwyt typu T |
| Przeznaczenie | Unisex |
| Typ konstrukcji | Składane |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica rury (max) | 1,8 cm |
| Średnica rury (min) | 1,4 cm |
| Maksymalna długość | 100 cm |
| Długość po złożeniu | 38 cm |
| Minimalna długość | 85 cm |
| Waga produktu | 232 g |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące