Producenci
LEDVANCE 00217621 Oświetlenie zewnętrzne stołowe Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Strumień świetlny | 270 lm |
| Interfejs | Wi-Fi |
| Kolor światła | Ciepłe białe |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Oświetlenie zewnętrzne stołowe |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Temperatura koloru | 3000 K |
| Kąt wiązki | 360° |
| Czas startu | 0,5 s |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Żywotność żarówki | 25000 h |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 701 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 203 mm |
| Wydajność | |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące