Producenci
LEDVANCE 4058075213876 oświetlenie robocze Ciemny Szary 50 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE EAC |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Ciemnoszary |
| Kod IK | IK06 |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Materiał obudowy | Szkło Aluminium Stal |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Model | Flood work light |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 267 mm |
| Głębokość produktu | 264 mm |
| Waga produktu | 1,93 kg |
| Wysokość produktu | 395 mm |
| Wydajność | |
| Ilość cykli przełączeń | 15000 |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Kąt wiązki | 120° |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 86 mm |
| Wysokość opakowania | 358 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,05 kg |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Lampy | |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Kolor światła | Zimne białe |
| Strumień świetlny | 4500 lm |
| Żywotność żarówki | 25000 h |
| Łączna moc | 50 W |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
Gwarancja 24 miesiące