Producenci
LEDVANCE 4058075461031 reflektor Czarny 50 W LED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kod IK | IK07 |
| Klasa ochrony | I |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1 m |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 277 V |
| Napięcie | 100 - 277 V |
| Maksymalny prąd operacyjny | 248 mA |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Wysokość produktu | 59 mm |
| Szerokość produktu | 219 mm |
| Waga produktu | 1,06 kg |
| Warunki pracy | |
| Temperatura otoczenia (max) | 50 °C |
| Temperatura otoczenia | -30 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,18 kg |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość opakowania | 244 mm |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Czujniki | |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przeprowadzać instalację i konserwację zgodnie z instrukcjami producenta, aby uniknąć porażenia prądem. Produkt może zawierać substancje niebezpieczne dla środowiska, dlatego nie wolno wyrzucać go do zwykłego śmietnika. Nie patrzeć bezpośrednio na źródło światła, aby uniknąć uszkodzenia wzroku. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Lampy | |
| Skuteczność świetlna | 120 lm/W |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Łączna moc | 50 W |
| Strumień świetlny | 6000 lm |
| Technologia źródła światła | LED |
| Kąt | 100° |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Kolor światła | Biały |
Gwarancja 24 miesiące