Producenci
LEDVANCE 4099854095115 lampki taśmowe led Taśma led uniwersalna 15 W 3000 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Klasa ochrony | II |
| Model | Taśma led uniwersalna |
| Elastyczność | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Poliuretan |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 0,11 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 230 g |
| Grubość | 3 mm |
| Szerokość produktu | 10 mm |
| Długość produktu | 3000 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 293 g |
| Wysokość opakowania | 127 mm |
| Szerokość opakowania | 57 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 137 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ergonomia | |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Wi-Fi | Tak |
| Lampy | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Współczynnik mocy | 0,5 |
| Kolor światła | Czerwony Niebieski Zielony Wielobarwny |
| Łączna moc | 15 W |
| Zmieniające kolor | Tak |
| Kąt wiązki | 120° |
| Trwałość znamionowa | 30000 h |
Gwarancja 24 miesiące