Producenci
LEDVANCE DP SLIM VALUE 1200 36 W 4000 K IP65 GY oświetlenie sufitowe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Funkcjonalny |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Klasa ochrony | II |
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Długość produktu | 1200 mm |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 533 g |
| Długość | 125,7 cm |
| Wysokość opakowania | 39 mm |
| Lampy | |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Kąt wiązki | 120° |
| Kolor światła | Zimne białe |
| Lampy | 36 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Strumień świetlny | 4000 lm |
| Skuteczność świetlna | 110 lm/W |
Gwarancja 24 miesiące