Producenci
LEGO TECHNIC 42182 NASA Apollo - pojazd LRV
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Seria | Technic |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 1913 |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 377 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,79 kg |
| Szerokość opakowania | 555 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące