Producenci
LEITZ Niszczarka IQ OptiMax Office 550, 35 L, P-5, Ścinki 2x15, Automatyczny Start/Stop, Funkcja cofania, Obrotowy pojemnik - 33% większa pojemność na ścinki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Cicha praca | Tak |
| Okienko | Tak |
| Kolor produktu | Biały Szary |
| Podświetlenie | Tak |
| Pojemność kosza | 35 l |
| Kółka transportowe | Tak |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Autostop w przypadku zakleszczenia | Tak |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie krzyżowe |
| Mechanizm przeciw zacięciom | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-5 |
| Niszczenie kart kredytowych | Nie |
| Obrotowy pojemnik | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Wysokość produktu | 710 mm |
| Wydajność | |
| Cykl pracy | 120 min |
| Wymiary ścinek | 2 x 15 mm |
| Szerokość robocza | 22,3 cm |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Wydajność rozdrabniania | 10 arkuszy |
| Czas chłodzenia | 45 min |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. Trzymać z dala od dzieci. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące