Producenci
LEKI Bernina Lite 2 kije do nart 135 cm Beżowy, Czarny, Niebieski Aluminium
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Czarny Beżowy |
| Dedykowana płeć | Damski |
| Długość (max) | 135 cm |
| Grupa docelowa | Dorosły |
| Tworzywo kija | Aluminium |
| Kolor paska | Czarny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Teleskopowy | Tak |
| Materiał uchwytu | Korek |
| Materiał paska | Nylon |
| Najlepsze zastosowania | Narciarstwo alpejskie |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica wału (min) | 1,4 cm |
| Średnica wału (max) | 1,6 cm |
| Waga produktu | 251 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj kijów na śliskich powierzchniach, aby uniknąć upadków. Sprawdzaj regularnie stan kijów, aby zapobiec wypadkom. Używaj odpowiedniej techniki, aby uniknąć kontuzji. |
Gwarancja 24 miesiące