Producenci
LEKI KIJE QNTM black/red 120
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Najlepsze zastosowania | Narciarstwo alpejskie |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny Grafitowy |
| Grupa docelowa | Dorosły |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Końcówka | Steel Tip |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Długość (max) | 120 cm |
| Tworzywo kija | Aluminum TS (Treated Shaft) 5.0 |
| Typ uchwytu | PAS V2 |
| Rękojeść | Evocon |
| Pasek rękojeści | Lock Security Strap Nylon |
| Talerzyk | Racing/Trekking Basket |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica trzonka | 1,8 cm |
| Waga | 237 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Sprawdzaj regularnie stan kijów, aby zapobiec wypadkom. Używaj odpowiedniej techniki, aby uniknąć kontuzji. Nie używaj kijów na śliskich powierzchniach, aby uniknąć upadków. |
Gwarancja 24 miesiące