Producenci
LEKI KIJE TO Haute Route 3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał paska | Nylon |
| Teleskopowy | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony Antracytowy |
| Kolor uchwytu | Czarny, Czerwony |
| Tworzywo kija | Aluminium |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Najlepsze zastosowania | Narciarstwo alpejskie |
| Długość (max) | 150 cm |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kolor paska | Czarny |
| Grupa docelowa | Dorosły |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 305 g |
| Średnica wału (max) | 1,8 cm |
| Średnica wału (min) | 1,4 cm |
Gwarancja 24 miesiące