Producenci
LEKI Legacy Lite kijek do trekkingu Unisex Teleskopowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba segmentów | 3 |
| Regulowany pasek | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Wędrówki, Trekking |
| Typ uchwytu | Uchwyt typu I |
| Tworzywo kija | Aluminum (HTS 6.0) |
| Przeznaczenie | Unisex |
| Typ konstrukcji | Teleskopowy |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica rury (min) | 1,2 cm |
| Minimalna długość | 100 cm |
| Średnica rury (max) | 1,6 cm |
| Maksymalna długość | 135 cm |
| Waga produktu | 255 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Sprawdzaj regularnie stan kijów, aby zapobiec wypadkom. Używaj odpowiedniej techniki, aby uniknąć kontuzji. Nie używaj kijów na śliskich powierzchniach, aby uniknąć upadków. |
Gwarancja 24 miesiące