Producenci
LEKI Neolite AIRFOIL kije do nart 135 cm Antracyt Aluminium
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Najlepsze zastosowania | Wyścigi narciarskie |
| Długość (max) | 135 cm |
| Tworzywo kija | Aluminium |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Grupa docelowa | Dorosły |
| Tworzywo końcówki kija narciarskiego | Stal |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Materiał paska | Nylon |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 208 g |
| Średnica trzonka | 1,4 cm |
Gwarancja 24 miesiące