Producenci
LEKI Racing KIDS kije do nart 105 cm Czarny, Czerwony Aluminium
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość (max) | 105 cm |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Tworzywo kija | Aluminium |
| Najlepsze zastosowania | Narciarstwo alpejskie, Wyścigi narciarskie |
| Grupa docelowa | Child |
| Kolor uchwytu | Czerwony |
| Tworzywo końcówki kija narciarskiego | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica trzonka | 1,4 cm |
| Waga produktu | 167 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Sprawdzaj regularnie stan kijów, aby zapobiec wypadkom. Używaj odpowiedniej techniki, aby uniknąć kontuzji. Nie używaj kijów na śliskich powierzchniach, aby uniknąć upadków. |
Gwarancja 24 miesiące