Producenci
LEKI Wanderstock Makalu FX TA kijek do trekkingu Unisex Teleskopowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ uchwytu | Uchwyt typu I |
| Przeznaczenie | Unisex |
| Typ konstrukcji | Teleskopowy |
| Najlepsze zastosowania | Trekking |
| Tworzywo kija | Aluminium (HTS 6.5) |
| Liczba segmentów | 2 |
| Mechanizm zamykający | Blokada dźwigni |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica rury (max) | 1,8 cm |
| Średnica rury (min) | 1,4 cm |
| Długość po złożeniu | 110 cm |
| Minimalna długość | 110 cm |
| Maksymalna długość | 145 cm |
| Waga produktu | 255 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj kijów na śliskich powierzchniach, aby uniknąć upadków. Używaj odpowiedniej techniki, aby uniknąć kontuzji. Sprawdzaj regularnie stan kijów, aby zapobiec wypadkom. |
Gwarancja 24 miesiące