Producenci
LENOVO ThinkCentre M900 Tiny i3-6100T 8GB 240GB SSD mSFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 6th gen Intel® Core™ i3 |
| Cache procesora | 3 MB |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Liczba wątków | 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Seria procesora | Intel Core i3-6100 Desktop series |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Nazwa kodowa procesora | Skylake |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Model procesora | i3-6100T |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 Mhz |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Objętość | 1 l |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Obudowa | mini PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 179 mm |
| Głębokość produktu | 182,9 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Szerokość produktu | 34,5 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Standardy Wi- Fi | Nieobsługiwany |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Układ płyty głównej | Intel® Q170 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 240 GB |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Windows 10 Professional wersja 64bit dla komputerów Lenovo Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku |