Producenci
LENOVO ThinkCentre M900 i3-6100 8GB 256GB SSD TOWER Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba wątków | 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie procesora | 3,7 GHz |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Cache procesora | 3 MB |
| Model procesora | i3-6100 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Obudowa | Mini Tower |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 406 mm |
| Głębokość produktu | 413 mm |
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 240 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 8 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Windows 10 Professional wersja 64bit dla komputerów Lenovo System jest preinstalowany na dysku Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |