Producenci
LENOVO ThinkCentre M900 i5-6500 8GB 256GB SSD SFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 szóstej generacji |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Seria procesora | Intel Core i5-6500 Desktop series |
| Liczba wątków | 4 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Nazwa kodowa procesora | Skylake |
| Model procesora | i5-6500 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa | SFF |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 88 mm |
| Wysokość produktu | 338 mm |
| Głębokość produktu | 357 mm |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 8 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Segmentowe tagowanie Intel® | Enterprise, Profesjonalny |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 10 Professional wersja 64bit dla komputerów Lenovo |