Producenci
LENOVO ThinkCentre M910S i5-6400 8GB 256GB SSD SFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Taktowanie procesora | 2,7 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Nazwa kodowa procesora | Skylake |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 szóstej generacji |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,3 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 6 MB |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Liczba wątków | 4 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Model procesora | i5-6400 |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | SFF |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 290,5 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Głębokość produktu | 343,5 mm |
| Szerokość produktu | 92,5 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| Układ płyty głównej | Intel® Q270 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 8 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 10 Pro 64bit dla zregenerowanych komputerów |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR RoHS |