Producenci
LENOVO ThinkCentre M92P Tiny i5-3470T 8GB 128GB SSD mUSFF Win7pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Seria procesora | Intel Core i5-3400 Desktop series |
| Liczba wątków | 4 |
| Proces litograficzny | 22 nm |
| Model procesora | i5-3470T |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Cache procesora | 3 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 trzeciej generacji |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 5 GT/s |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 2500 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | USFF |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie | 65 W |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Szerokość produktu | 179 mm |
| Wysokość produktu | 34,5 mm |
| Głębokość produktu | 182 mm |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Certyfikaty | |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Zgodność z EPEAT | Gold |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Segmentowe tagowanie Intel® | Enterprise, Profesjonalny |
| Cechy szczególne | Windows 10 Professional wersja 64bit dla komputerów Lenovo System jest preinstalowany na dysku Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |