Producenci
LENOVO ThinkCentre M93P Tiny i5-4570T 8GB 256GB SSD mUSFF Win10pro + external DVDRW UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 5 GT/s |
| Model procesora | i5-4570T |
| Proces litograficzny | 22 nm |
| Taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Seria procesora | Intel Core i5-4500 Desktop Series |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Generacja procesora | 4th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków | 4 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 4 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 4600 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR3-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa | mUSFF |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 120 - 230 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel® Q87 |
| Typ produktu | PC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| gniazda Mini PCI Express | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Dołączony zewnętrzny napęd DVDRW i antena WiFi |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold RoHS ENERGY STAR |