Producenci
LG 43UA74003LB Telewizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 74 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 54 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 200 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 968 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 621 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 567 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,4 kg |
| Szerokość podstawy | 89,2 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 67,9 mm |
| Waga (bez podstawy) | 7,3 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 968 mm |
| Głębokość podstawy | 20 cm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty audio | AAC MP2 PCM EAC3 AAC HE AC4 apt-X MP3 AC3 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) Dynamic Tone Mapping Filmmaker Mode Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Optimizer, GeForce Now, HGiG, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Multi View | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Procesor obrazu | α7 Gen8 AI Processor 4K |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,1 kg |
| Szerokość opakowania | 1055 mm |
| Wysokość opakowania | 660 mm |
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Tryby dźwięku | Clear Voice Pro AI Sound Pro |
| Udostępnianie trybu dźwięku TV | Tak |
| Kierunek głośnika | Odpalanie w dół |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Inteligentne rozpoznawanie mowy | Tak |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Cast Google Home |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S DVB-T2 DVB-S2 DVB-C |
| Smart TV | |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | WebOS |
| Wersja systemu operacyjnego | 25 |
| Smart TV | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie LG (AV/TV) | Kompatybilność z Apple HomeKit Smukły design ThinQ™ LG Sound Sync WOW Orchestra |
Gwarancja 24 miesiące