Producenci
LG 43UT80003LA Telewizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Nazwa koloru | Ashed Blue |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Konstrukcja bezramkowa | Nie |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 54 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 83 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (bez podstawy) | 57,1 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 564 mm |
| Waga (z podstawą) | 10,6 kg |
| Waga (bez podstawy) | 8,9 kg |
| Szerokość podstawy | 80,1 cm |
| Głębokość podstawy | 21,6 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 967 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 967 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 216 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 621 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Podstawowy tryb hotelowy | Nie |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Nie |
| Liczba języków OSD | 37 |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Nie |
| Okres programowania | 8 dni |
| Tryb Hotelu | Nie |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Nie |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Nie |
| OSD | Tak |
| Sieć | |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Odtwarzacz DVD | Nie |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Optimizer, HGiG |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Multi View | Nie |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Obsługiwane formaty audio | AC4 WMA EAC3 AC3 MP2 AAC HE-AAC MP3 PCM |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC VP9 |
| WiSA Ready | Nie |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1055 mm |
| Wysokość opakowania | 660 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Zawiera soundbar | Nie |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Audio | |
| Tryby dźwięku | AI Acoustic Tuning AI Sound Pro Clear Voice Pro |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Wbudowany subwoofer | Nie |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Wersja systemu operacyjnego | 24 |
| Smart TV | Tak |
| Aplikacje wideo | YouTube Rakuten TV Amazon Prime Video Apple TV Disney+ RaiPlay DAZN |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Tryby inteligentne | Filmowiec Energooszczędność Gra Sport Kino Żywy |
| Zainstalowany system operacyjny | WebOS |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie LG (AV/TV) | ThinQ™ AI Sound Pro |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1868545 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące