Producenci
LG 55UR762H3ZC telewizor hotelowy 139,7 cm (55") 4K Ultra HD 400 cd/m2 Smart TV Czarny 10 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 160 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 135 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (bez podstawy) | 57,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 715 mm |
| Waga (bez podstawy) | 14 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1235 mm |
| Sieć | |
| Miracast | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | WebOS |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 5,0 |
| Smart TV | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 162 mm |
| Wysokość opakowania | 810 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,8 kg |
| Szerokość opakowania | 1360 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 1000000:1 |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 14 ms |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Ilość portów RJ-12 | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85287280 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM PAL |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Funkcje hotelarskie | |
| Kompatybilność zegara zewnętrznego | Tak |
| Klonowanie USB | Tak |
| Wiadomość powitalna | Tak |
| Tryb Hotelu | Tak |
Gwarancja 24 miesiące