Producenci
LG 75NANO82T3B Telewizor 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 131 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 206 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez podstawy) | 964 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1678 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 59,9 mm |
| Szerokość podstawy | 134,4 cm |
| Głębokość podstawy | 36,1 cm |
| Waga (bez podstawy) | 31,4 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1678 mm |
| Waga (z podstawą) | 31,8 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 1027 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 361 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Okres programowania | 8 dni |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Optimizer, HGiG |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1820 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 40,7 kg |
| Wysokość opakowania | 1115 mm |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | MR24 |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 189,3 cm |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Technologia wyświetlacza | NanoCell |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wbudowany subwoofer | Nie |
| Tryby dźwięku | Clear Voice Pro AI Sound Pro AI Acoustic Tuning |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Pozostałe funkcje | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Smart TV | |
| Tryby inteligentne | Gra Filmowiec Energooszczędność Sport Kino Żywy |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 24 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | WebOS |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie LG (AV/TV) | ThinQ™ AI Sound Pro LG Sound Sync |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące