Producenci
Ładowarka Ansmann do baterii NiZn (1001-0013)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zgodne technologie baterii | Niklowo-cynkowe (NiZn) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Model | Domowa ładowarka akumulatorów |
| Zgodne rodzaje baterii | AA, AAA |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Ładowanie |
| Moc | |
| Napięcie | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne | 1.6 V |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące