Producenci
Lampa przemysłowa Ansmann FL50W-AC Industrial light EEC E (A - G) 50 W 5400 lm Daylight white 1600-0627
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kod IK | IK07 |
| Cechy zabezpieczeń | Bryzgoszczelny Odporny na uderzenia |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obrotowa podstawa | Nie |
| Model | Flood work light |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie | 230 V |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 50 kWh |
| Wydajność | |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Kąt wiązki | 110° |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Lampy | |
| Żywotność żarówki | 30000 h |
| Łączna moc | 50 W |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Typ diody LED | SMD-LED |
| Technologia źródła światła | LED |
| Strumień świetlny | 5400 lm |
| Temperatura koloru | 5000 K |
Gwarancja 24 miesiące