Producenci
Latarka Future T350FR Taschenlampe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Klasa ochrony | III |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nie zsuwają się | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ latarki | Latarka w długopisie |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5,5 h |
| Napięcie wejściowe AC | 5 V |
| Pojemność baterii | 700 mAh |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Akumulatorek | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Napięcie | 5 V |
| Czas ładowania | 2 h |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 17 mm |
| Waga produktu | 93 g |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Oświetlenie | |
| Ręczne ustawianie ostrości | Tak |
| Tryby latarki | Wysoki Tryb Stroboskopu Niski |
| Lampy | 5 W |
| Strumień świetlny | 300 lm |
| Ilość lamp | 1 |
| Liczba trybów oświetlenia | 4 |
| Typ lamp | LED |
| Odległość wiązki światła (max) | 110 m |
Gwarancja 24 miesiące