Producenci
Latarka Future T400FR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Lampy | |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Typ lamp | LED |
| Lampy | 5 W |
Gwarancja 24 miesiące