Producenci
Latarka LED Ansmann WL1500R Pocket Flex czarna 17.1 cm, Lichtfarbe Hauptlicht 6000K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Odłączany przewód | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Magnes | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Zaczep magnetyczny | Tak |
| Kod ochrony przed udarami mechanicznymi | IK08 |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 4400 mAh |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 3,5 godz |
| Żywotność baterii | 16 h |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 76,5 mm |
| Długość | 30 cm |
| Głębokość produktu | 40,7 mm |
| Wysokość produktu | 171 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Wysokość opakowania | 218 mm |
| Głębokość opakowania | 40 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 16,28 Wh |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 362 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 226 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85131000000 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 212 mm |
| Lampy | |
| Strumień świetlny | 1600 lm |
| Temperatura koloru | 7000 K |
| Technologia źródła światła | LED |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Lampy | 15 W |
| Typ diody LED | Chip-on-Board (COB) |
Gwarancja 24 miesiące