Producenci
Latarka M200F Taschenlampe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Odporność na wstrząsy do | 1 m |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Nie zsuwają się | Tak |
| Moc | |
| Żywotność baterii | 7,5 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 22 h |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 129 g |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Głębokość produktu | 164 mm |
| Szerokość produktu | 29 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Smycz na klucze | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Oświetlenie | |
| Liczba poziomów mocy | 3 |
| Moc świetlna (min) | 80 lm |
| Ilość lamp | 1 |
| Tryby latarki | Wysoki Tryb Stroboskopu Eko |
| Odległość wiązki światła (max) | 120 m |
| Lampy | 5 W |
| Ręczne ustawianie ostrości | Tak |
| Moc świetlna (max) | 240 lm |
Gwarancja 24 miesiące