Producenci
Latarka czołowa Nitecore NU31 niebieska
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Wodoodporność | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Akumulatorek | Tak |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 5 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 147 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35,6 mm |
| Szerokość produktu | 62,3 mm |
| Waga produktu | 95,5 g |
| Głębokość produktu | 46 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Oświetlenie | |
| Ilość trybów | 9 |
| Typ lamp | LED |
| Natężenie światła | 5800 cd |
| Moc świetlna (min) | 6 lm |
| Odległość wiązki światła (max) | 145 m |
| Tryby latarki | Średni Minimalny Niski Tryb SOS Wysoki Turbo |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Moc świetlna (max) | 550 lm |
| Odległość wiązki światła (min) | 5 m |
| Ilość lamp | 3 |
| Strumień świetlny | 550 lm |
| Kolor światła | Zimne białe, Czerwony, Biały |
Fabryczna Gwarancja 18 miesięcy