Producenci
Latarka czołowa Nitecore NU40
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Wodoodporny do | 2 m |
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) Aluminium |
| Wodoodporność | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Odporność na wstrząsy do | 2 m |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 120 h |
| Typ obsługiwanych baterii | 18650 |
| Akumulatorek | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło ładowania | USB |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 6 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 116 g |
| Szerokość produktu | 79,8 mm |
| Głębokość produktu | 46,1 mm |
| Wysokość produktu | 43,9 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Oświetlenie | |
| Kąt oświetlenia | 100o |
| Odległość wiązki światła (min) | 5 m |
| Moc świetlna (max) | 1000 lm |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Ilość trybów | 9 |
| Ilość lamp | 2 |
| Odległość wiązki światła (max) | 100 m |
| Moc świetlna (min) | 8 lm |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Typ lamp | LED |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Kolor światła | Czerwony, Biały |
| Tryby latarki | Tryb SOS Turbo Wysoki Średni Niski |
| Natężenie światła | 2700 cd |