Producenci
Latarka czołowa Nitecore NU43
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Wodoodporny do | 2 m |
| Hak | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność na wstrząsy do | 2 m |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wodoodporność | Tak |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Moc | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 165 h |
| Pojemność baterii | 3400 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | 18650 |
| Akumulatorek | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 2 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 10 h |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 46,1 mm |
| Wysokość produktu | 43,9 mm |
| Szerokość produktu | 79,8 mm |
| Waga produktu | 116 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | USB |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie trzymać latarki w pobliżu źródeł ciepła. Baterie nie powinny być pozostawiane w urządzeniu przez długi czas bez użytkowania. Unikać kontaktu latarki z wodą, jeśli nie jest wodoszczelna. |
| Oświetlenie | |
| Natężenie światła | 3800 cd |
| Moc świetlna (min) | 8 lm |
| Odległość wiązki światła (max) | 130 m |
| Tryby latarki | Tryb SOS Turbo Średni Wysoki Niski |
| Ilość lamp | 2 |
| Typ lamp | LED |
| Strumień świetlny | 1400 lm |
| Kolor światła | Zimne białe, Biały, Żółty |
| Moc świetlna (max) | 1400 lm |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Odległość wiązki światła (min) | 5 m |
Fabryczna Gwarancja 18 miesięcy