Producenci
Latarka czołowa Nitecore UT27
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wodoodporny do | 1 m |
| Wodoodporność | Tak |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ruchoma głowica | Tak |
| Kąt oświetlenia | 100o |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Blokada urządzenia | Tak |
| Odporność na wstrząsy do | 1 m |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Baterie, Akumulator |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6 - 60 h |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Pojemność baterii | 1300 mAh |
| Czas pracy na baterii | 4 - 45 h |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 55,4 mm |
| Waga produktu | 74 g |
| Oświetlenie | |
| Moc świetlna (min) | 16 lm |
| Ilość lamp | 4 |
| Kolor światła | Białe zimne, Białe ciepłe, Czerwone |
| Typ diody LED | CREE XP-G3 S3 |
| Liczba poziomów mocy | 7 |
| Typ lamp | LED |
| Temperatura koloru | 3000 K, 5700 K |
| Strumień świetlny | 520 lm |
| Moc świetlna (max) | 520 lm |
| Tryby latarki | Tryb nocny Wysoki Stałe światło czerwone (2 diody LED) Niski Turbo Stałe światło białe (4 diody LED) |
| Odległość wiązki światła (min) | 16 m |
| Natężenie światła | 2680 cd |
| Odległość wiązki światła (max) | 128 m |