Producenci
Latarka czołowa Petzl ACTIK Zielona 1841435
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Cechy | |
| Wodoodporność | Nie |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Zielony |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Odpinany pasek | Tak |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 100 h |
| Typ obsługiwanych baterii | LR03/AAA |
| Akumulatorek | Tak |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 2 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 98 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie trzymać latarki w pobliżu źródeł ciepła. Baterie nie powinny być pozostawiane w urządzeniu przez długi czas bez użytkowania. Unikać kontaktu latarki z wodą, jeśli nie jest wodoszczelna. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Oświetlenie | |
| Moc świetlna (min) | 2 lm |
| Odległość wiązki światła (max) | 100 m |
| Odległość wiązki światła (min) | 5 m |
| Kolor światła | Czerwony, Biały |
| Moc świetlna (max) | 450 lm |
| Liczba poziomów mocy | 3 |
| Ilość lamp | 1 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące