Producenci
Latarka czołowa z klipsem Nitecore NU11 150lm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wodoodporność | Tak |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Odporność na wstrząsy do | 1 m |
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Konstrukcja | |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 60 h |
| Akumulatorek | Tak |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 2,5 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 41 g |
| Wysokość produktu | 18,7 mm |
| Głębokość produktu | 59,1 mm |
| Szerokość produktu | 50,2 mm |
| Oświetlenie | |
| Kolor światła | Czerwony, Biały |
| Moc świetlna (min) | 45 lm |
| Moc świetlna (max) | 150 lm |
| Tryby latarki | Niski Wysoki |
| Ilość lamp | 2 |
| Odległość wiązki światła (min) | 25 m |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Odległość wiązki światła (max) | 50 m |
Gwarancja 24 miesiące